Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПОМЕРЛА 7 - РІЧНА ДІВЧИНКА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 11 травня 2018, 19:09

pomerla divchina_7

У родині ромів померла семирічна дівчинка. Це сталося вранці 10-го травня. Чи була смерть раптовою, встановить судово-медична експертиза. Але відомо, що напередодні дівчинка, граючись на вулиці, ушкодила ногу, а згодом у неї піднялася температура. Сусіди говорять, що ромська родина була благополучною, а діти росли доглянутими.

Смерть 7-річної дівчинки медики «швидкої» констатували вранці 10 травня, коли реанімаційні заходи не повернули дитину до життя.

Днями раніше, 8 травня, до цієї ж дівчинки бригада швидкої вже приїздила, тоді з попереднім діагнозом травма коліна, температурою, її відвезли до 8 міської лікарні.

У лікарні додають, дівчинка мала клишоногість –  ортопедичну інвалідність, тому була на обліку. Рідні дитини із журналістами спілкуватись відмовились

Сусіди про родину відгукуються позитивно, кажуть, діти були охайними та доглянутими.

Попередньо відомо, що в дівчинки трималася температура. За однією з версій дитина отримала понаднормову дозу жарознижуючого препарату та припускається, що окрім травм ноги була супутня недуга. Правоохоронці з’ясовують всі обставини справи. Чи була смерть дитини раптовою, стане відомо після судово-медичної експертизи.