Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПРИЧИНИ СМЕРТІ СЕМИРІЧНОЇ ДІВЧИНКИ З’ЯСОВУЮТЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 14 травня 2018, 19:21

03

Смерть семирічної дівчинки 4 дні тому могла викликати серцево-легенева недостатність, - така попередня причина фахівців Бюро судово-медичної експертизи у Кривому Розі, повідомив завідувач закладу Андрій Рубанов. Для встановлення остаточного діагнозу, аналізи досліджуватимуть у Дніпрі. Нагадаємо, 10 травня у родині ромів померла 7-річна дівчинка. За декілька день до того вона, граючись на вулиці, травмувала ногу, мала підвищену температуру. Сусіди говорять, що ромська родина була благополучною, а діти росли доглянутими.

Смерть 7-річної дівчинки медики «швидкої» констатували вранці 10 травня, коли реанімаційні заходи не повернули дитину до життя.

Двома днями раніше, 8 травня, до цієї ж дівчинки бригада швидкої вже приїздила, тоді з попереднім діагнозом травма коліна і температурою, дитину відвезли до 8-ї міської лікарні.

У лікарні додають, дівчинка мала  ортопедичну інвалідність, тому була на обліку. Рідні дитини із журналістами спілкуватись відмовились

Сусіди про родину відгукуються позитивно, кажуть, діти були охайними та доглянутими.

За попередніми даними Андрія Рубанова, завідувача Бюро судово-медичної експертизи, смерть дитини викликала легенево-серцева недостатність. Однак, остаточна причина ще не відома, аналізи відправлені на дослідження. Медики бригади швидкої припускають, дитина могла отримати понаднормову дозу жарознижуючого препарату. Правоохоронці з’ясовують всі обставини справи.