Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПОПЕРЕДНЯ ПРИЧИНА ЗАГИБЕЛІ ГІРНИКА – ПАДІННЯ З ВИСОТИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 14 травня 2018, 18:01

shahta

Попередня причина загибелі гірника на шахті “Гвардійська” – падіння з вистоти. Про це повідомив заступник начальника Дніпропетровського обласного управління Держпраці Костянтин Корольов.

Нагадаємо, нещасний випадок стався у минулі вихідні,  12-го травня, близько третьої ночі, на шахті  “Гвардійська”, яка входить до складу Криворізького залізорудного комбінату. Тридцятичоририрічний прохідник працював у так званому підняттєвому забої стволу Північний Вентиляційний шахти на горизонті 1325 метрів. Це специфічні гірничі виробки, де робітники працюють в умовах підвищеної небезпеки.  Тіло гірника рятувальники діставали горизонтом нижче – на відмітці 1345 метрів. Припускають, що падіння майже з 20-тиметрової висоти стало фатальним для гірника. 

Чи дійсно смерть гірника спричинило падіння з висоти, наразі з’ясовують фахівці спеціально створеної комісії. Як повідомив Костянтин Корольов, з початку року у підземному Кривбасі зросла кількість смертельних нещасних випадків.

Якщо у минулому 2017-му впродовж 5-ти місяців смертей не було, у 2018-му загинули четверо гірників, при цьому троє – саме у підняттєвих гірничих виробках. Наглядовці вже розіслали листи керівникам підприємств, де ведуться підземні гірничі роботи. Вимагають посилити нагляд за безпекою праці гірників.

При цьому, у наглядовому відомстві нагадали, що на підприємствах і досі діє мораторій на перевірки бізнесу. Інспектори з безпеки праці можуть проводити лише планові перевірки, або – за рішенням суду.