КОЖЕН ЧЕТВЕРТИЙ КРИВОРІЖЕЦЬ ПІДПИСАВ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КОЖЕН ЧЕТВЕРТИЙ КРИВОРІЖЕЦЬ ПІДПИСАВ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 31 травня 2018, 19:56

medic

Кривий Ріг –  лідер у Дніпропетровській області за кількістю укладених декларацій із лікарем. За словами куратора медреформи у місті, Анжеліки Логінової, кожен четвертий криворіжець вже обрав собі медика.

Сімейний лікар Наталя Малик каже, телефонні консультації почастішими, люди телефонують 4-5 разів на день. Але і на прийом пацієнти є завжди. Із медиком підписали декларації вже понад 1300 пацієнтів.

Чотирирічна Дарина з мамою в черзі до педіатра. Дівчинка лікується від хронічних хвороб, і до лікаря в дитини – теплі почуття.

Криворіжанка Анжела каже, свого лікаря обрала, однак той звільняється.  

Принцип «гроші ходять за пацієнтом» запрацює вже із липня. Для цього автономізовані сімейні амбулаторії вже до 5 червня мають підписати угоду із Національною службою здоров’я України.

Базовий тариф за пацієнта, який підписав декларацію з лікарем, – 370 грн. В залежності від віку сума буде змінюватись. Для дитини до 5-ти років – 1480 грн,  від 6-ми до 17-ти визначено 814 грн. За дорослого від 18-ти до 39-ти років – 370 грн, а от за  пацієнта від 40-ка до 64-х років – 444 грн, для людей за 65-ть лікарня отримає 740. Сплачуватиме Національна служба охорони здоров’я до кінця року  240 грн. за пацієнтів, які фактично проживають на дільниці медзакладу, але ще не підписали декларацію.