КРИВОРІЗЬКІ ВСТУПНИКИ СКЛАЛИ ЗНО З ФІЗИКИ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КРИВОРІЗЬКІ ВСТУПНИКИ СКЛАЛИ ЗНО З ФІЗИКИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 19:36

zno

Цього року на ЗНО з фізики у Кривому Розі пункти тестування прийняли понад п’ять сотень учасників, серед них були і випускники шкіл з Широківського, Софіївського, Апостолівського та Криворізького районів. З кожним роком кількість  учасників пройти тести з фізики зменшується. З тими, хто таки обрав цей предмет, кореспонденти суспільного поспілкуватися на пункті при Криворізькому економічному інституті КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

Серед учасників виділялися формою та витримкою вихованці Криворізького ліцею з посиленою фізичною підготовкою. Як розповіли нам ліцеїсти Ярослав і Річард, фізику обрали 30 випускників із 120. Майже не хвилювалися, а доки чекали на чернетки, навіть зіграли декілька партій в теніс.   

Педагоги, які відповідають за організацію тестувань на цьому пункті, повідомили, що цьогоріч обійшлося без порушень з боку учасників, але на випробування не прийшли 26 вступників. В другому пункті тестування теж не було запізнень та вилучень шпаргалок або мобільних. В цілому по місту явка склала 93,5%. У Центрі оцінювання якості освіти нагадують, що випускники, які не змогли скласти тестування з фізики з поважних причини, мають право протягом 5-ти днів зареєструватися для участі у додатковій сесії.