Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
У ПОЛІЦІЇ РОЗКАЗАЛИ ПОДРОБИЦІ ПРО ПІДОЗРЮВАНОГО У СЕРІЙНИХ ВБИВСТВАХ ЖІНОК (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 25 червня 2018, 19:04

policia

Вбивця, ґвалтівник і грабіжник. У Криворізькій поліції заявили, що у них достатньо доказів, аби довести, що серію злочинів у місті впродовж двох тижнів скоїв один і той же чоловік. Його затримали 18-го червня. На цьому відео слідчого експерименту підозрюваний показує, де саме нападав та вбивав жінок.

Впродовж місяця у місті тривав режим посиленої охорони правопорядку. Понад п’яти сотень патрульних та нацгвардійців цілодобово чергували у місцях відпочинку криворіжців, у зонах, де за оперативною інформацією міг з’явитися підозрюваний, розповіли на брифінгу для місцевих ЗМІ керівники Криворізької поліції, задіяні у спецоперації.

Слідчі, експерти та оперативники три тижні збирали та порівнювали інформацію, призначили понад 40 експертиз, відпрацьовували різні версії, перш ніж затримати ймовірного серійного вбивцю.

Правоохоронці розповіли: чоловік має родину, двох дітей та дружину, яка нічого не підозрювала. Ймовірний злочинець працював на одному з гірничо-збагачувальних комбінатів міста і раніше вже був судимий за крадіжку та розбійний напад – понад 3 роки востаннє провів за гратами. Не минуло і півроку з того часу, як чоловіка умовно достроково випустили з криворізького СІЗО. Перший напад на жінку скоїв у Металургійному районі, відібрав особисті речі, але потерпіла заяви до поліції не подала відразу. Далі нападав на жінок, рухаючись з Металургійного, потім Саксаганського і до Покровського районів. Усі жінки зовні були схожі, а напади чоловік здійснював у один і той же спосіб.

Мотиви та цілі дій чоловіка правоохоронці пов’язують із садистським схильностями.

Чи діяв підозрюваний виключно з насильницькою метою, чи також мав корисливу, встановить психологічна експертиза. Наразі правоохоронці виходять лише з фактів.

Керівники міської поліції подякували тим ЗМІ, які давали перевірену інформацію та не сприяли поширенню чуток, які могли спровокувати паніку серед населення. Підозрюваному інкримінують навмисні вбивства та розбійні напади. Наразі чоловік під вартою на 60 діб, йому загрожує довічне ув’язнення. Правоохоронці планують завершити слідство і передати справу до суду через 2-3 місяці.