Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ТРЕТЯ РІЧНИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 04 липня 2018, 19:00

policia

Урочисті привітання криворізькі поліцейські приймають з самого ранку. Вже о дев’ятій на плацу Управління патрульної поліції інспекторів відзначили грамотами, подяками та подарунками. Грамотою Міністерства внутрішніх справ нагородили лейтенанта поліції Олександра Вільчинського.

Вже о десятій розпочався урочистий прийом в Криворізькому відділі поліції. В актовій залі зібралися близько двохсот правоохоронців. Серед них – тендітна Анастасія Марценюк, яка допомогла поліції спіймати злочинця, який впродовж місяця нападав на жінок у Кривому Розі. Квіти та подяку їй вручив начальник КВП Роман Ткаченко.

Традиційно, за успіхи в роботі правоохоронців відзначили грамотами та подяками.

З моменту створення Національної поліції у 2015-му році криворізькі поліцейські отримали більше 56-ти тисяч звернень, затримали 64 вбивці та 9 гвалтівників. За три роки правоохоронці затримали майже 18 тисяч крадіїв, викрили 20 підпільних казино та 42 наркопритони.

У третю річницю Національної поліції на Арт-Майдані криворізькі патрульні влаштували свято для дітей. Малеча змогла відчути себе справжніми поліцейськими: приміряюли спецамуніцію, відпрацьовували прийоми самооборони та їздили у службових авто.