У СУДІ РОЗГЛЯДАЮТЬ ПОЗОВ ДО ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ У СПРАВІ ВОЛКА (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
У СУДІ РОЗГЛЯДАЮТЬ ПОЗОВ ДО ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ У СПРАВІ ВОЛКА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 липня 2018, 19:10

sud 2

У Центрально-Міському районному суді Кривого Рогу розглядають позов адвоката сім’ї пораненого оператора В’ячеслава Волка до військової прокуратури. Остання не вбачає недбалого відношення до проведення військових навчань минулого року. Засідання вела суддя Майя Бутенко. Присутніми були військовий прокурор Андрій Сопівник, військовий комісар Саксаганського РВК Олександр Бритвич та адвокат Максим Гореліков.

У відповідь на слова прокурора адвокат Максим Гореліков зауважив, що й досі не отримав можливості ознайомитися із матеріалами кримінальної справи. Слідчий військової прокуратури сказав, що помічник адвоката ознайомився та сфотографував сторінки справи.

Суддя Майя Бутенко оголосила перерву у судовому розгляді. Військова прокуратура повинна надати суду докази того, що захист потерпілого В’ячеслава Волка був ознайомлений з матеріалами справи. Нагадаємо, військова прокуратура закрила справу про військову недбалість під час навчань резервістів 31 травня. 2 липня захист потерпілої сторони подав позовну заяву щодо неправомірності дій військової прокуратури.