ЛІДЕР ЛГБТ-СПІЛЬНОТИ ВИЇХАВ З МІСТА (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ЛІДЕР ЛГБТ-СПІЛЬНОТИ ВИЇХАВ З МІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 липня 2018, 19:50

lgbt

Після  проведення “Маршу рівності” лідер криворізької ЛГБТ спільноти Борис Золотченко залишив місто у сімейних справах. Каже, таке рішення прийняв самостійно. Водночас розповідає – напередодні отримував погрози через sms-повідомлення, а раніше, 1-го липня, невідомі скоїли на нього напад.

Борис Золотченко сказав, що попри невелику кількість самих учасників акції та посилену охорону, свою ключову задачу активісти “Маршу рівності” виконали: нагадати суспільству, що вони є.

І лідер криворізької ЛГБТ спільноти, і прес-служба Криворізького відділення поліції підтвердили: захід відбувся без провокацій та інцидентів.

Нагадаємо, у неділю, 22-го липня, у Кривому Розі вперше пройшла акція ЛГБТ-спільноти “Марш рівності”. За даними організаторів, в заході взяли участь близько 40 чоловік. За його проведенням стежили близько тисячі поліцейських міського та районного відділів, нацгвардійців, поліції діалогу та представників ОБСЄ. Час і місце проведення акції задля безпеки її учасників не розголошувалися. Перший прайд-парад пройшов у Києві у 2013-му році.