У КРИВОРІЗЬКИХ ШКОЛАХ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ВІДЕОКАМЕРИ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
У КРИВОРІЗЬКИХ ШКОЛАХ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ВІДЕОКАМЕРИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 24 липня 2018, 18:14

camera videonaglyad

Криворізька школа №103 розташована на одній із центральних вулиць міста, де завжди багатолюдно. Задля безпеки школярів тут завершили встановлення камер всередині будівлі. Місця обирали за принципом, де більше гуртуються школярі.

Зовнішні камери на будівлі встановили ще навесні. Придбати їх допомогли спонсори. Встановити відеоспостереження змушені були через крадіжки, розповіла Олена Юшкіна. В цілому, новинка обійшлася близько 20 тисяч гривень.

У КЗШ № 60 камери відеоспостереження встановили ще взимку: 8 зовнішніх та 16 внутрішніх. Місця обрали аналогічні: зовні, по периметру, вестибюль, сходи, коридори. Зображення контролюють на вахті, записи деякий час зберігаються, розповіла заступник директора школи Оксана Самченко.

У КЗСШ№4 з поглибленим вивчення іноземних мов пішли ще далі: встановили 16 камер не лише зовні та в коридорах, а й у двох класах. Робити це можна тільки з дозволу батьків, і, як пояснив начальник відділу освіти Металургійного району Максим Новиков, ініціатива надходила саме від мам і тат.

Вся система відеоспостереження за рахунок міста, обійшлася, як пояснив Максим Новиков, близько 150 тисяч гривень. Якщо говорити про вартість в цілому на таке обладання, то сума залежить від розмірів школи, кількості й потужності камер, серверу та монітору.

Педагоги говорять: навіть під час ремонту легше керувати процесом.

У містян, які мають дітей шкільного віку, ми запитали, як вони оцінюють такі нововведення і чи готові вкладати свої кошти, якщо бюджетних не вистачить.

Зараз відеокамерами оснащено більше 20 шкіл міста. Загалом у Кривому Розі – 140 загальноосвітніх учбових закладів.