УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ У ПОЛЬЩІ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ У ПОЛЬЩІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 26 липня 2018, 19:53

urok tolerantnosti

Програма Міжнародного україно-єврейсько-польського проекту «У слові «ми» – сто тисяч «я» виявилася дуже насиченою. 20-ро криворізьких дітей-волонтерів разом із працівниками музею Мармера побували не тільки у Віслі. Ще відвідали етносело у місті Пщина, здолали висоти гірського масиву Бескидів. Учасники говорять: багато вражень подарувало спілкування з представниками різних національностей, найбільш яскраві залишило місто Цешин, розташоване одразу в двох країнах: Польщі та Чехії.

Учасники розповідають: інтерактивні тренінги та ігри на прояви толерантності змінили їх світобачення.

Крім світлин та матеріалів, на згадку залишилися ось ці гіпсові маски. Їх робили один одному учасники на польському тренінгу, добиваючись не тільки зовнішньої схожості.

До інтерактивів долучилися і працівники музею Мармера. Розроблені ними воркшопи з толерантності зацікавили колег із Польщі.

Це – не єдиний спільний проект Всеукраїнської ГО «Кетер» та польської спільноти «Оливкове дерево». Учасники говорять: європейці готові і надалі вчити молодих українців орієнтуватися в тонкощах міжнаціональної толерантності і міжетнічних відносин, щоб вони передавали знання своїм ровесникам.