Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ТРЕТЯ ЗМІНА У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 31 липня 2018, 19:46

tabir 3

У Кривому Розі у третю зміну працює лише два пришкільні табори: у 4-й школі та НВК№18. Для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, пришкільний табір при навчально-виховному комплексі №18 3-тю зміну організував спеціально. Тут навчаються майже всі маленькі мешканці мікрорайону, більш відомого як селище Ілліча. Створили окрему групу для 20 дітей різного віку. Як розповів  Олександр Шаврін, директор Криворізького НВК№18, раніше діти пільгових категорій відпочивали з іншими учнями в 1 зміну, тепер  на прохання батьків виконком винайшов кошти і організував роботу табору ще в одну зміну.

Тут разом проводять дозвілля і малюки, і підлітки. Вихователі говорять: в групі багато братів і сестер, старші допомагають доглядати за молодшими. Анюта Юденко, вихованка пришкільного табору «Екосвіт» розповідає: «Ми можемо грати на комп’ютерах,  в інші ігри, нещодавно грали в «Пошук скарбів», знайшли багато цукерок. Були дуже раді. Любимо вмикати музику і танцювати. Я вже не вперше відпочиваю у цьому таборі, щоразу вигадуємо щось новеньке разом із вихователями».

портивні розваги тут у фаворі, діти самі поділилися на команди, аби грати на рівних. Діти також виїздять на різні екскурсії. Вихователі кажуть: подорожі, як і харчування, безкоштовні, батьки оплачують тільки проїзд. Данило Стецюк,

вихованець пришкільного табору «Екосвіт» , хвалиться: їздили на екскурсії до музею АТО, музею юного авіатора, на шоколадну фабрику. Список розваг на день діти складають разом із вихователями.

Свої враження діти описують в замітках стіннівки, туди ж додають власні думки, як треба охороняти природу. Адже недаремно табір має назву «Екосвіт», а заклад є учасником екологічного проекту. Вихователі говорять: коли розпочнеться навчальний рік, ці замітки неодмінно стануть у нагоді.