Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
«ПОДОРОЖ КРІЗЬ ПРОСТІР» АНДРІЯ ДЮКА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 30 серпня 2018, 19:34

books

Хоча в творчій скарбничці Андрія Дюка вже 3 книги  і численні публікації у вітчизняних та європейських журналах, свою «Подорож крізь простір» він називає особливою. Адже це перша збірка криворізького фантаста, яка вийшла в Чехії і восени з’явиться в книгарнях Праги. До книги увійшли 2 повісті та 15 оповідань. Андрій Дюка познайомив гостей з деякими персонажами, котрі, мандрують крізь час і простір.

У Кривому Розі Андрія Дюка знають більше, як головного редактора літературно-художнього альманаху ”Саксагань”, тому гості говорять: відкрили для себе як письменника-фантаста. «Захоплююча фантасмагорія, особлива літературна стилістика, дослідження людської душі» - так охарактеризував збірку у вступному слові публіцист Сергій Пашков.

Творчі зустрічі на Поштовій вже поступово стають негласним брендом бібліотеки для дорослих, розташованої на однойменному проспекті.

Андрій Дюка розповів, що зупинятися на цьому не збирається, в його творчому портфелі вже вистачає матеріалів ще на 2 збірки. А написаною «Подорожжю» сподівається зацікавити читачів Німеччини та Словаччини.