Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПОВЕРНЕННЯ 17 ОТБр (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 31 серпня 2018, 19:00

soldati povernenya17

Сім місяців на передовій. Підполковник Володимир Данилов лише два тижні тому повернувся із зони бойових дій. Чоловік проходить службу в 17-ій танковій бригаді разом зі своїм зятем. Бійців зустрічала донька та дружина. Чоловік говорить, вдома вже звикли до тривалих відряджень. Вже за кілька днів військовослужбовець піде у відпустку та планує присвятити час своїй сім’ї.

Вже 4-ри роки військовослужбовці виконують бойові завдання у найгарячіших точках. Вони пройшли бої за Слов’янськ, Краматорськ, Іловайськ та Дебальцеве, Попасну та Станицю Луганську. Влітку 2017-го бригада вперше за три роки приїхала на ротацію до Кривого Рогу та вже у січні цього року знову повернулася на свої позиції в Луганській області. Додому бригада приїхала у повному складі – за час останньої ротації поранення отримали лише два бійці, які вже скоро повинні повернутися до строю.

За нагоди повернення бійці 17-ї танкової бригади вишикувалися на плацу військової частини. У цей день криворізьким танкістам вручили нагороди від Генерального штабу Збройних Сил, оперативного командування «Схід», самої бригади та громадських організацій Кривого Рогу.

На зустрічі бригади гостей вразили показовими виступами розвідників. За словами командира розвідгрупи Ярослава, цей виступ був полегшеною версією того, чим чи не щодня займаються його підлеглі у зоні бойових дій.

Показали також й військову техніку, з якою у зоні Операції об’єднаних сил криворізькі бійці боронять рідну землю.

Впродовж наступних двох військовослужбовці відпочиватимуть та продовжуватимуть службу на сході країни.