Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
НА 23-му МАРШРУТІ – ЩЕ ЧОТИРИ ТРОЛЕЙБУСИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 вересня 2018, 19:38

troleybus new

Нагадаємо, нові тролейбуси на 23-му маршруті почали курсувати з 10 серпня. А зараз, найдовший та найнавантаженіший у місті маршрут відтепер повністю забезпечений тролейбусами.

Валерій Федоров працює водієм вже майже 30 років. Чоловік зазначає – нові тролейбуси значно відрізняються від тих, якими йому доводилося керувати раніше.  

 

Тролейбуси оснащені пандусами, озвученням  зупинок, відеокамерами у салоні, у кабіні водія є кондиціонер. За останні майже десять років у місті було придбано лише 1 тролейбус, говорить представник громадської організації сприяння пасажирським перевезенням Олександр Дмитрієв. Додає: у цій моделі є декілька слабких місць і вже за останній місяць були випадки, коли презентовані тролейбуси вже ламалися.

За даними комунального підприємства «Міський тролейбус», щодня пасажиропотік на 23-му маршруті сягає 8-ми тисяч людей, з яких близько шести тисяч – пасажири пільгових категорій. Сьогодні на цьому маршруті працюють лише машини марки «Дніпро-Т-103». Впродовж року на усі тролейбуси діятиме гарантія – у випадку несправності ремонт проводитиметься за кошти виробника.