Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ТВОРЧИЙ ТАНДЕМ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 06 вересня 2018, 19:21

tvorchiy tandem

У дев’ятнадцятому конкурсі  «Українська мова – мова єднання» взяли участь не лише поети та письменники України, а й  представники  Білорусі, Польщі, Канади, Китаю, Казахстану. Усього на адресу конкурсного журі надійшло понад п’ятисот робіт. Інеса Доленник, автор  збірки «Навпіл», стала лауреатом номінації - «Рубежі подвигів і безсмертя». Вірші, присвячені героям АТО та подіям Майдану, отримали високу оцінку від журі конкурсу.

Імена Володимира Стецюка та Інеси Доленник добре знають не тільки в літературних колах Криворіжжя, їх твори в реалі та онлайн читачі називають своєрідними патріотичними вихорами. Збірка Володимира «Повстання», присвячена отаманам 20 століття, принесла відзнаку лауреата в номінації «Країна. Витоки. Родовід». Але головним для нього, як зазначив автор, стало спілкування з письменниками країни та українських закордонних діаспор.

Інеса та Володимир говорять: хотіли б відкрити у своїх  поетичних творах для українців якомога більше малознаних сторінок - як минулого, так і сьогодення.