Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
НЕЗВИЧАЙНА ПІДЛОГА В КЗШ №124 (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 11 вересня 2018, 19:05

pidloga kopiyki

Ось така нестандартна підлога є в 10 класі 124-ї школи, подивитися на неї забігають й інші учні. 5-копійчані монети, які вже вилучають із обігу, приносили усі, хто бажав. Ідею так викласти підлогу подали батьки, ії підхопили школярі. За словами представниці батьківського комітету класу Наталі Агапової, шукати іншої ради змусили високі ціни на «конструкційні матеріали».

Ми спробували самостійно розрахувати вартість такої підлоги. З огляду на тендерні пропозиції, які представлено на прозоро юа – середня ціна одного метра квадратного конструкційного матеріалу коливається від 95 до 115 гривень та більше.  Десятикласники, за якими закріплено цей кабінет, говорять:  з новою підлогою краще, бо монети, на відміну від старого покриття, не псуються.

Наразі, вкрили 36 квадратних метрів із 72-х – забракло матеріалу. Але монети продовжують збирати, і навіть  знаходяться бажаючі допомогти.

На один квадратний метр підлоги потрібно 1 160 монет, так що зібрати потрібну кількість, аби вкрити підлогу повністю, вряд чи швидко вдасться. Але навіть такої площі достатньо для експерименту – говорять вчителі.