Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ІНДЕКС ІНКЛЮЗІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 12 вересня 2018, 19:39

ind inkl

Міжрегіональний центр професійної підготовки та перепідготовки кадрів вже більше 20 років готує для міста й області фахівців робітничих спеціальностей. Серед учнів – підлітки з вадами слуху, які можуть освоїти професію токаря – на 1 курсі.

За бажання ці учні можуть отримати ще й професію автослюсаря – вже на 2 курсі. Більшість хлопців користуються нагодою отримати одразу 2 спеціальності.

Уроки токарної справи проводить майстер виробничого навчання Анатолій Клімченко, який на власному досвіді добре знає, як складно освоювати науку, маючи вади слуху.

Ці підлітки відвідують заняття групами, в кожній - по 10-12 учнів, 1 та 2 курс. І на теорії, і на практиці їх супроводжує сурдоперекладач, таких фахівців спеціально підготував Міжрегіональний Центр із кола своїх педагогів.

Ці учні не обмежуються тільки навчанням та спілкуванням між собою. Педагоги говорять, що спортивними та розважальними заходами молодь теж цікавиться.

В Центрі приймають підлітків і з іншими особливими потребами, які навчаються на квітникарів та швачок. Головне – аби був медичний дозвіл і, звичайно, бажання освоювати професію.