Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КРИВОРІЗЬКИЙ ПЛАВЕЦЬ ПЕРЕМІГ У ЗМАГАННЯХ “OCEANMAN” (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 13 вересня 2018, 19:42

plavania

27-мирічний криворізький плавець Володимир Воронько переміг у марафоні на відкритій воді, обігнавши 300 учасників запливу. Володя проплив у морі 5 кілометрів за годину та 11 хвилин. І це – найкращий результат міжнародних змагань “OceanMan-2018”.

Одеса зустріла учасників хмарами, вітром та штормом, але такі погодні умови – не рідкість для змагань на відкритій воді, розповідає Володимир. У власну вірив.

Член збірної України з плавання на відкритій воді, на змаганнях різного рівня Володя плив і 16, і 25 кілометрів. Прийшов першим на дистанції, бо готувався до “OceanMan-2018” увесь сезон, каже його незмінний тренер Олег Ржепецький.

Витривалість – головна якість, необхідна для спортсменів на довгих дистанціях, каже тренер. Над цим і працювали на тренуваннях.

За одне тренування Володя пропливає 8-9 кілометрів. А от з тренувальною базою проблеми є. Рідний басейн на базі ДЮСШ №1 – на реконструкції, тому до змагань плавець готується в іншій спортшколі.

Перемога на відбіркових  змаганнях “OceanMan-2018” дає шанс Володі позмагатися у фіналі у Дубаї. Це – найближча мета для спортсмена та його тренера.

Фінальні змагання на відкритій воді відбудуться у жовтні. Володимир мріє завоювати на цих інтернаціональних змаганнях ще одну перемогу.