Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
НОВІ ПАРТИ ДЛЯ ПЕРШАЧКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 13 вересня 2018, 19:07

shkola remont

Криворізька школа №130 – єдина на 2 мікрорайони – Східний-2 та Східний-3, тому цього річ тут найбільше перших класів, ніж в інших школах міста – аж 7, на 190 малюків. І те, що нових парт вистачило всім, дуже порадувало батьків та вчителів.

Педагоги говорять, що нові парти набагато зручніші, їх легко трансформувати під будь-який урок. Головний принцип – аби діти бачили одне одного. В 1-В парти розташували у формі гілок ялинки.

В 1-А журналісти Криворізького Суспільного переконалися: зручним для малечі є варіант, коли парти розташовані на 2 ряди, з вільним місцем у центрі для ігрового кола.

А у 1-Д навіть показали, як парти трансформуються з одинарного ряду на невеличкі кола. Щоправда, пересувати доводиться вчителям, але малюки вже швидко навчилися переставляти стільці, як потрібно для уроку.

Вчителі говорять: було б значно легше, коли б парти оснастили колесиками. Однак цей нюанс чомусь залишився поза увагою при формуванні списку вимог до нових шкільних меблів. А от малюки партами цілком задоволені.

Уроки в класах перемежовують з іграми надворі. Вчителі говорять: розклад занять враховує вікові особливості дітей, аби час, проведений за партою  обов’язково компенсували рухливими розвагами.