Правила розміщення коментарів

Шановний відвідувач. Коментування на нашому сайті здійснюється в режимі предмодераціі, тому з'явиться Ваш коментар на нашому ресурсі, буде залежати виключно від того, наскільки Ваша думка буде коректна і поважна по відношенню до інших відвідувачів. Тому, для того, щоб Ваш коментар став доступним для інших учасників діалогу, він повинен відповідати основним вимогам, які пред'являються до спілкування.

Зокрема, не рекомендується: вживання ненормативної і лайливої лексики, а також висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру. Пропуски букв, крапки та інші спроби завуалювати лайливу лексику, будуть розцінюватися як порушення правил коментування, і надісланий Вами коментар буде видалено цілком. Крім того, не допускаються образи, вирази, що принижують людську гідність і погрози на адресу інших коментаторів, автора статті, адміністрації сайту, вираження, що розпалюють міжнаціональну, міжетнічну, міждержавну неприязнь.

У коментарях заборонено розміщувати свідомо помилкову або недостовірну інформацію, рекламу або посилання на інші Інтернет-ресурси. Коментарі, що містять інформацію, яка, на думку редакції, викликає сумнів у своїй достовірності, публікуватися не будуть.

Просимо Вас висловлюватися з конкретної теми, порушеної в публікації, а не вступати в суперечки з іншими коментаторами. Для особистого спілкування використовуйте інші можливості. Намагайтеся дотримуватися мовних правил і норм. У разі порушення коментатором даних вимог, адміністратор залишаєза собою право повністю або частково видалити коментар без аргументації свого рішення. У разі систематичного ігнорування даних правил адміністратор може позбавити відвідувача права коментування на певний термін або взагалі закрити доступ для коментування (бан).

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

Відповідальність за повідомлення на сайті несе відвідувач, який їх розмістив.