КОНКУРС УЧНІВ “КОЛІЯ” (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 25 березня 2013, 19:39

Вже вп’яте у Кривому Розі проходить обласний конкурс «Колія», на якому проявити себе можуть учні сільських шкіл з усієї Дніпропетровщини.

 Цими вихідними Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді приймав учасників конкурсу «Колія». Представити наукові роботи на ньому могли учні  з усіх сільських шкіл Дніпропетровської області.  80 учнів сільських шкіл Широківського, Апостолівського, Павлоградського та інших районів Дніпропетровщини приїхали до Кривого Рогу, аби взяти участь у обласному конкурсі наукових та творчих робіт «Колія». Проводиться він вже п’ятий рік поспіль у криворізькому обласному ліцеї-інтернаті для сільської молоді.

Учасники конкурсу  - учні 8-11 класів сільських шкіл Дніпропетровської області. Вони представили свої наукові роботи у 6 секціях. Так, секції барвиста країна включала у себе роботи з англійської мови та світової літератури, секція чумацький шлях охоплювала тему краєзнавства та географії, секція «нейрон», яка, до речі,  зібрала найбільшу кількість учасників, - роботи з біології, фізики, хімії, психології. Була тут і секція «краса врятує світ», де підлітки представляли на розсуд журі  свої художні роботи.

Дещо вирізнялася з-поміж інших секція «Майбутнє Дніпропетровщини»– тут учні розробляли цілі проекти щодо розвитку свого краю у різних сферах. Декотрі роботи стосувалися і цікавих фактів з історії Дніпропетровщини.

Переможці конкурсу серед сільської молоді «Колія» отримали почесні дипломи, а також книжки нашого земляка Григорія Гусейнова. Але головне – участь у конкурсі  дала кожному  з них більше впевненості у собі та власних силах.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank