АРМРЕСЛІНГ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 30 березня 2012, 11:54

armreslingНа Чемпіонаті України з армреслінгу збірна Дніпропетровської області виборола 20 медалей різного ґатунку й посіла друге загальнокомандне місце.

В Одесі відбувся 17-й Чемпіонат України з армреслінгу серед юнаків та дівчат. Збірну Дніпропетровщини представили рукоборці Кривого Рогу, селища Софіївка та обласного центру. Вони змагалися за право представляти національну команду на відповідальному й масштабному європейському форумі, що пройде у Польщі. За підсумком всеукраїнської першості наші збірники вибороли 20 медалей різного ґатунку. Дніпропетровська обласна федерація армреслінгу є одним з фаворитів у переліку аналогічних спортивних осередків України. Кістяк команди від нашого регіону вже не перший рік поспіль складають криворізькі рукоборці зі спортклубу «Північне Сяйво», представники Софіївської районної федерації важкої атлетики та армспорту, спортсмени з обласного центру. По мірі зростання показників майстерності та класу наші армреслери стають постійними учасниками європейських та світових форумів, шлях до яких прокладають національні першості. Сімнадцятий чемпіонат України, який приймала Південна Пальміра, не став виключенням.

Цьогорічний гімн України пролунав для близько 250-ти юнаків та дівчат із різних регіонів, які виборювали путівки до участі в Чемпіонаті Європи. Доробок дніпропетровської делегації рукоборців зі сталевими м’язами – два десятка медалей різного ґатунку. З них 15 – на рахунку криворіжців, дві – в активі представників Дніпропетровська та три – у спортсменів Софіївки.

За результатами 17-го Чемпіонату України з армреслінгу збірна Дніпропетровщини посіла друге загальнокомандне місце, поступившись команді з Полтавської області. 14 спортсменів від нашого регіону, серед яких – семеро криворіжців та двоє з Софіївки завоювали право участі на Чемпіонаті Європи. Вже 13-го травня цей форум прийматиме польське містечко Гданськ.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank