ГОНКИ НА ВИЖИВАННЯ PDF Друк
Вівторок, 23 жовтня 2012, 10:22

gonkiУ Кривому Розі пройшов сьомий, заключний етап змагань з автокросу «Гонки на виживання».

Третя декада жовтня ознаменувалася у нашому місті проведенням сьомого етапу змагань з автокросу «Гонки на виживання». Захід було присвячено черговій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та Дню автомобіліста й дорожника. Перевірку траси автодрому «Кривбас-екстрім» пройшли близько тридцяти гонщиків з різних міст України, кращі з яких потрапили до десятки найуспішніших в цьогорічному сезоні змагань.

Місцевий автотрек «Кривбас-екстрім» в останнє у цьому році презентував глядачам чергову порцію незабутніх вражень від видовищного протистояння людей і моторів. Вже 15 років поспіль його дарує хвилююче та видовищне шоу під назвою «Гонки на виживання».

Цьогорічний спортивний сезон змагань з автокросу «Гонки на виживання» складався з семи етапів. Три з них пройшли у Сімферополі, Олександрії та Запоріжжі, втім законодавцем боротьби за почесні трофеї, а відтак і звання успішних автогонщиків чемпіонату-2012 став автотрек «Кривбас-екстрім» - один з найкращих полігонів каскадерського шоу «Гонки на виживання». Цього року участь у змаганнях взяли 58 автогонщиків, майже половина з яких – представники Кривого Рогу. До фіналу ж дійшли лише 29.

За підсумками року до десятки кращих автогонщиків країни увійшли троє криворіжців. Це Джанай Омаров, Андрій Гальченко та Михайло Захарченко. А перше місце сезону «Гонок на виживання»-2012 знову посів неодноразовий переможець змагань з автокросу – Олександр Кубечко із Сімферополя. Наступний чемпіонат з автоекстріму чекає на його шанувальників навесні наступного року. Між тим, до його початку представники міської федерації технічних видів спорту планують провести декілька внутрішніх змагань. В одних з них візьмуть участь і представники криворізьких ЗМІ.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank