kalinovi mosti

АКЦІЯ «ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 листопада 2012, 23:02

dity plakat20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Декларацію прав дитини, яка визначила основні життєві потреби дитини, її основні права, право національності та ім’я, право на освіту, заборону дитячої праці, право на гру та розвиток. 20 років потому, 20 листопада 1989 року,

Асамблеєю була прийнята та відкрита для підписання, ратифікації та приєднання Конвенція ООН про права дитини – міжнародний документ, який вперше в історії людства визначив повний спектр прав дитини та правові стандарти в сфері захисту прав дитини. Традиційно, в день прийняття Конвенції, у світі відзначається Всесвітній день дітей. Конвенція ООН про права дитини базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини: забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації. Конвенцію було підписано 195 країнами світу. Для України вона набула чинності 27 вересня 1991 року. З 2003 року на Всеукраїнському Форумі неурядових організацій було започатковано проведення 20 листопада в Україні «Дня спільних дій в інтересах дітей», що традиційно передбачає ряд заходів, спрямованих привернути увагу громадськості до проблем дитинства.

З питань правового захисту дітей від насильства, профілактики правопорушень серед дітей – звертайтеся до відділення кримінальної міліції у справах дітей Криворізького міського управління Головного управління МВС Украіни у Дніпропетровській області за номером: 92-47-82. З питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності – телефонуйте до  районних служб у справах дітей, або до міської служби  -   493-04-75.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank