КВІТКА НАДІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 06 лютого 2013, 20:24

nowostiУ місті пройшов гала-концерт дитячо-юнацького фестивалю «Квітка надії».

Вже не перший рік поспіль у нашому місті проходить фестиваль дитячо-юнацької творчості «Квітка надії». Захід зібрав кращих солістів, дуети, фольклорні, інструментальні та хореографічні колективи Криворіжжя.

Ось вже 11 років у Кривому Розі проходить великий фестиваль дитячої, юнацької та народної творчості «Квітка надії». Гала-концерт зазвичай відбувається у академічному театрі драми та музичної комедії імені Шевченка. Цьогоріч  фестиваль зібрав рекордно велику кількість творчої молоді – близько 4 тисяч.

Основною метою фестивалю є відродження, збереження та розвиток національної культури серед дітей, юнацтва та молоді, розкриття творчих здібностей підростаючого покоління, підтримка талановитої молоді, обмін досвідом між колективами району та міста. Розширюючи категорії учасників, ще минулого року організатори започаткували нову номінацію, у якій представлене образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво і художні ремесла. 

Фестиваль проводився у 2 етапи за 15ма номінаціями. Учасники були розподілені на 4 вікові категорії. Свої таланти демонстрували як діти старшого віку, так і зовсім юні учасники.

По завершенню виступів найкращих нагороджували пам’ятними призами та почесними грамотами учасників фестивалю.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank