Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Про компанію Друк

З травня 1990 року телерадіокомпанія «Криворіжжя» оперативно та об’єктивно висвітлює головні події з життя міста й регіону. Молодий, творчий колектив не залишає поза своєю увагою жодного питання, яке турбує мешканців міста. Наразі пріоритетними залишаються теми соціального спрямування – проблеми малозахищених верств населення, підтримка людей з особливими потребами, екологія, захист прав дітей, молоді тощо.

Компанія розташована в історичному центрі м. Кривого Рогу. Першу телепрограму, тоді ще Криворізької студії телебачення, мешканці міста побачили наприкінці квітня 1990 року з аппаратно-студійного комплексу Криворізького радіобудинку. Поступово Криворізька телерадіокомпанія розвивалася, зміцнювала свій технічний і кадровий потенціал, нарощувала обсяги мовлення. Чимало передач, створених журналістами компанії було високо оцінено на міжнародних та всеукраїнських теле-радіофестивалях. Наші працівники постійно підвищують рівень фахової майстерності, беручи участь у різноманітних семінарах, практикумах, які проводять визнані майстри як вітчизняного, так і закордонного теле- та радіомистецтва.

Радіомовлення Криворіжжя розпочало свою історію ще у 30-х роках минулого століття. Перші радіопрограми криворіжці почули більше 80 років тому. Систиматичне радіомовлення розпочалося у 1963 р. Поступово набираючи обертів, радіоефір збільшував свої обсяги і на сьогодні регіональне радіомовлення – це 910 годин на рік, практично 100% програм власного виробництва. Радіо «Криворіжжя» виходить в ефір тричі на день: о 7:10 – 8:00, 12.10 – 13.00 та 17.10 – 18.00 на частоті 90.4 мГц разом УР-1.