Корисні посилання

president

rada

kmu

dergkomteleradio

administraciya

nsju

nam

krНовини Криворіжжя

  • График движения электротранспорта Кривого Рога в Пасхальную ночь
    С 4 на 5 мая в Кривом Роге с целью обеспечения перевозки пассажиров в Пасхальную ночь, движение городского электротранспорта будет...
  • Ингулецкий ГОК запустил новый земснаряд
    Ингулецкий ГОК Группы Метинвест в рамках реализации масштабной инвестиционной программы ввел в эксплуатацию новый земснаряд. Инвестиции в приобретение и монтаж...
  • В Кривом Роге женщину переехало трамваем
    Жуткое дорожно-транспортное происшествие, в результате которого погибла молодая женщина, произошло 1 мая на проезжей части улицы Косиора.
Возможно не включен flash в браузере.
 


Останні Новини

hreshena rusiУ 2013-му Україна святкуватиме знаковий ювілей - тисяча 25 років хрещення Київської Русі. Впровадження християнства, як державної релігії, князем Володимиром у 9 столітті визначило подальшу долю держави на багато віків вперед. Сьогодні цю дату планують належно відзначати в Україні, Росії та Білорусії, готуються до свята всі єпархії країни. 

Детальніше...
 

tank veterani

«Дорогами фронтовими» - таку назву мала зустріч учнівської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни у 17-й танковій дивізії.

Детальніше...
 

MNS

У Кривому Розі пройшли комплексні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій та проведення аварійно - рятувальних робіт у місцях з масовим перебуванням людей.

Детальніше...
 

zahid biblioteka

Як правильно поводитись на дорозі – у дитячій бібліотеці №15 пройшов театралізований захід для малечі про правила дорожнього руху.

Детальніше...
 

vistavka

До свята Великодня, криворіжці мають змогу побачити твори сакральної тематики відомого криворізького художника Юрія Радченка. Особливість виставки - диптих «Плащаниця душ», коли з двох сторін полотна висвітлюється одна ідея. Картини презентовано у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї.

Детальніше...
 

Режим роботи

З понеділка по п`ятницю
з 9:00 до 18:00
Субота та Неділя вихідні

Канали мовлення

Телебачення
59 ТВК (775.25 – 781.75 мГц), потужність – 0,5 кВт., територія розповсюдження мовлення - м.Кривий Ріг та прилеглі райони

Радіомовлення
Дротове мовлення  м.Кривий Ріг та прилеглі райони

Адреса


вул. Анненка, 2
м. Кривий Ріг
50099
FTP 
Счетчик PR-CY.Rank

VideoEditStudio