Інформаційний простір

 

Інформаційний простір регіону

У Кривому Розі видається 29 місцевих газет та виходить 4 журнали. З Криворізької 198-ми метрової телевежі, будівництво якої завершено у 1960 році, розповсюджуються сигнали 14-ти радіостанцій. 13-ть з них виходять у FM діапазоні, підкреслимо жодної з них – місцевої. На менш популярному у слухачів УКХ діапазоні розповсюджується перша програма Національного радіо з включеннями у певні часові відрізки – передач Дніпропетровського обласного.

Місцеве радіомовлення представляють три компанії: регіональна державна ТРК «Криворіжжя», комунальна ТРК «Рудана» та радіо ПАТ «Північний ГЗК», які виходять виключно у мережі дротового мовлення.

Щодо телевізійного простору, то ситуація тут дещо інша. Телевежа у вільному доступі розповсюджує у Кривому Розі 16 програм телекомпаній різних форм власності. З них 13-ть загальнонаціональних, одна регіональна – це телекомпанія «Стерх» (м. Дніпропетровськ) й дві програми місцевих мовників – державна ТРК «Криворіжжя» й муніципальна ТРК «Рудана».

Криворізька регіональна державна телерадіокомпанія «Криворіжжя» розташована у історичному центрі Кривого Рогу. Першу телепрограму, тоді ще Криворізької студії телебачення, мешканці міста побачили 29 квітня 1989 року. Будівля Криворізького радіодому, який введено в дію у 1984-му, відтоді стала і телевізійною. Поступово Криворізька телерадіокомпанія розвивалася, зміцнювала свій технічний і кадровий потенціал, нарощувала обсяги мовлення й на сьогодні займає важливу регіональну нішу в інформаційній сфері міста та області.

 


 
Програма розвитку

Криворізька держтелерадіокомпанія "Криворіжжя" створена у 1994 році.

Основним статутним завданням підприємства є створення та розповсюдження телерадіопрограм, згідно з затвердженими Державним комітетом телебачення та радіомовлення України обсягами держзамовлення та кошторису витрат, на території міста Кривий Ріг.

Апаратно-студійний комплекс дозволяє дотримуватися державних стандартів в галузі телерадіомовлення і здійснювати якісне виробництво та розповсюдження телерадіопрограм.

 Щорічний перспективний план підприємства обов`язково передбачає прогресивне технічне переоснащення за рахунок державних та позабюджетних коштів.

              Послуги з виготовлення та розповсюдження рекламної продукції для фізичних та юридичних осіб здійснюватимуться в межах діючого законодавства.

              Керівництво Державної організації Криворізької регіональної державної телерадіокомпанії "Криворіжжя" зобов`язується здійснювати постійний контроль за підготовкою, створенням і розповсюдженням телерадіопродукції.