Редакційна політика

Редакційна  політика  Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя" визначається  Редакційним Статутом  затвердженим  Наказом  Державного  комітету  телебачення  та  радіомовлення  України від 13 серпня 2007 р. № 302.

Основні засади редакційної політики Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя":

1. Редакційна політика визначає порядок створення, використання та розповсюдження інформації Криворізьким держтелерадіооб’єднанням.

2. При створенні, підготовці та розповсюдженні телерадіопрограм та передач телерадіооб’єднання зобов'язане дотримуватися вимог чинного законодавства України.

3. Інформація, що використовується журналістами для створення телерадіопрограм, повинна бути достовірною, точною, оперативною, об’єктивною, неупередженою та збалансованою.

4. Прагнення до оперативної подачі новини не повинно призводити до порушення будь-якого із стандартів діяльності телерадіооб’єднання. Особливо це стосується точності і достовірності.

5. Журналісти телерадіооб’єднання використовують соціологічні дані, виходячи з рівня авторитетності соціологічної служби, яка проводила дослідження.

6. Інтернет-видання не можуть вважатися достовірним джерелом інформації.

7. При висвітленні кримінальної та правоохоронної тематики (інформації про злочини) журналісти телерадіооб’єднання неупереджено ставляться до підозрюваних, обвинувачених, підсудних, оскільки лише вирок суду дає підставу назвати людину винною у скоєнні злочину.

8. Журналісти телерадіооб’єднання виключають у своїй роботі ідеї ксенофобії, націоналізму, дискримінаційного ставлення до будь-кого за будь-якою ознакою.

9. З метою захисту дітей від  впливу негативної інформації телерадіооб’єднанню забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва.

10. Стосунки, що виникають під час рекламної діяльності та спонсорства регулюються Законом України «Про рекламу», «Про благодійництво та благодійні організації» та іншими нормативно-правовими актами, що є обов’язковими до виконання телерадіооб’єднанням.

11. Не допускається прихована реклама та одержання творчими працівниками телерадіооб’єднання товарів та послуг безкоштовно або за пільговими цінами.

12. Стосунки у всіх підрозділах телерадіооб’єднання будуються на повній довірі та взаємній повазі між членами колективу.

Склад Редакційної ради:

Курдінович О.В. - Голова Державного комітету ТБ та РМ України;

Абрамов С.О. - Директор департаменту ТБ та РМ Держкомтелерадіо України;

Галамасюк І.В. - Генеральний директор Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя";

Звонкіна І.В. - заступник генерального директора з техніки  Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя";

Могуров В.М. - директор програм телебачення Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя";

Сіроклин Ю.Ф. - директор програм радіомовлення Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя";

Шаровська В.М. - зав. редакцією радіомовлення Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя";

Яйцова М.І. - головний редактор редакції телебачення Криворізької  держтелерадіокомпанії "Криворіжжя".