Презентація

 

Криворізька регіональна державна телерадіокомпанія «Криворіжжя» розташована у історичному центрі Кривого Рогу. Першу телепрограму, тоді ще Криворізької студії телебачення, мешканці міста побачили 29 квітня 1989 року. Будівля Криворізького радіодому, який введено в дію у 1984-му, відтоді стала і телевізійною. Поступово Криворізька телерадіокомпанія розвивалася, зміцнювала свій технічний і кадровий потенціал, нарощувала обсяги мовлення й на сьогодні займає важливу регіональну нішу в інформаційній сфері міста та області.             
 Якщо наприкінці 90-х ефірний продукт телевізійників ТРК «Криворіжжя» складав 120-140 годин на рік, то за останні десять років він значно, більш як у 5 разів, зріс не тільки кількісно, а й якісно у всьому тематичному діапазоні і становить 730 годин загального мовлення на рік.        
Спектр телепрограм Криворізького телебачення – від щоденних інформаційних випусків, оперативних актуальних репортажів до різнопланових, розрахованих на широке коло глядачів авторських, суспільно-художніх, дитячих та публіцистичних програм. Пріоритетними наразі є теми соціального спрямування: проблеми малозахищених верств населення, підтримка людей з особливими потребами, євроінтеграція, екологія та захист прав дітей та молоді.Радіомовлення Криворіжжя розпочало свою історію ще у 30-х роках минулого століття. Перші радіопрограми криворіжці почули 80 років тому. Поступово набираючи обертів радіоефір збільшував свої обсяги й на сьогодні регіональне радіомовлення – це 340 годин на рік, практично на 100% програм власного виробництва.
Радіо «Криворіжжя» в ефірі тричі на день у будні й двічі у суботні дні, що складає 7 годин 45 хвилин тижневого мовлення. Його наповнення, над яким працюють 10 журналістів та 3 звукорежисери – кілька випусків новин на день, інформаційні, суспільно-політичні програми, такі як «Вектор влади», «Акценти дня», «Екологічний вісник», науково-просвітницькі «Закон для всіх», «Наукові обрії», «Барви мови», «Шкільна планета», «Юніорпортал», «Молодіжний камертон», цикл культурно-мистецьких передач та діалоги у прямому ефірі. Загалом – 39 програм.
Кращі радіо та телероботи регіональної ТРК «Криворіжжя» постійні учасники всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів. Мають почесні місця та позитивні оцінки колег, професійного журі цих творчих форумів.