Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

ua1
facebook youtube

Шукаємо водія

auto

Возможно не включен flash в браузере.
 


Останні Новини

gorispolkom

Суттєві розбіжності у показах будинкових приладів обліку теплової енергії. Це питання досі залишається не вирішеним і найбільш обговорюваним вже на другому засіданні міського штабу поспіль. Нагадуємо, заручниками ситуації стали мешканці 10-ти багатоповерхівок, переважно Металургійного району. Їх лічильники обслуговувала одна й та ж фізична особа-підприємець. Контрольна перевірка даних приладів обліку, проведена Криворіжтепломережею, виявила невідповідність у цифрах, які періодично надавалися підприємству з тими, які були по факту.

Детальніше...
 

den ekskursovoda

Подвійне задоволення від роботи, коли професія співпадає із захопленням. Ганна викладає основи туризму школярам, та вже більше 10 років проводить екскурсії криворіжцям та гостям міста. Каже, ще в студентські роки захопилася експедиціями. 

Детальніше...
 

kr muzey

Наказ про заснування музею з’явився у 1960 році, але знадобилося ще 8 років на створення експозицій та підготовку залів. Свої перші виставки та знахідки згадували на ювілейному заході господарі музею та запрошені гості: літератори, художники, громадські діячі. Раді були поспілкуватися в колі однодумців і ветерани музейної справи, чимало цікавого розповіла перший працівник Нонна Василівна Моїсеєнко.

Детальніше...
 

policia

Українські міста, великі й маленькі, ризикують тотальною руйнацією інфраструктури та комунікацій. Це викрадачі металобрухту тягнуть до пунктів прийому усе, за що платять “живі гроші”, – каналізаційні люки, труби тепло- та водопостачання, електричні дроти, мотори від ліфтів і навіть небезпечні знахідки: газові балони та снаряди.

Детальніше...
 

OSBB

Учасниками міського конкурсу «Теплий дім» можуть стати мешканці багатоквартирних будинків, які на загальних зборах уповноважать  надавачів послуг з управління будинками проводити заходи з енергозбереження.

Детальніше...
 

Режим роботи

З понеділка по п`ятницю
з 9:00 до 18:00
Субота та Неділя вихідні

Канали мовлення

Телебачення
59 ТВК (775.25 – 781.75 мГц), потужність – 0,1 кВт., територія розповсюдження мовлення - м.Кривий Ріг та прилеглі райони

Радіомовлення
Дротове мовлення  м.Кривий Ріг та Криворізький район

Адреса


вул. Юрія Сича, 2
м. Кривий Ріг
50000
FTP