Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВЕСНА РУДАНИ ГАЛА-КОНЦЕРТ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 01 квітня 2013, 19:54

vesna rudana

 

Пройшов гала-концерт 11-го міського фестивалю народної творчості Весна Рудани. Цими вихідними відбувся гала-концерт 11-го міського    фестивалю народної творчості «Весна Рудани», який кожного року не припиняє відкривати нові таланти Криворіжжя та стає більш престижним.

 

З кожним роком кількість бажаючих показати свої творчі здобутки у фестивалі «Весна Рудани» все більшає. Майже 3 тисячі солістів та вихованців творчих колективів взяли участь у відбіркових турах, які проходили в усіх районах міста.

Цього року на 11–й гала-концерт потрапили 29 найкращих. Серед них вокальні колективи, хореографічні, театри мод, джазові та народні оркестри тощо. Також серед учасників є призери всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Надзвичайно вразила глядачів пісня про Гаррі Поттера, яку виконав Арсеній Журавель. Цього року хлопець взяв участь у телешоу «Україна має талант» й успішно потрапив в п’ятдесятку найкращих.

Криворізький міський голова Юрій Вілкул нагороджував ляльками «Весни Рудани» районні у місті ради та засоби масової інформації за підтримку та організацію гала-концерту та відбіркових турів.

Головна мета цьогорічного фестивалю виявлення та підтримка талановитих дітей Криворіжжя для участі в унікальному марафоні дитячої творчості «Діти єднають Україну». Марафон проводиться за ініціативою віце-прем’єр міністра України Олександра Вілкула та Партії Регіонів.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank