Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДІТИ-ІНВАЛІДИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 квітня 2013, 18:14

diti invalidi

Як ми раніше повідомляли рік 2013 оголошено роком дитячої творчості у рамках соціальних ініціатив Президента «Діти-майбутнє України», де в одному з пунктів говориться про забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання у сім’ї та необхідними засобами медичної та соціальної реабілітації.

Коли дитина отримує діагноз інвалідність, для батьків це завжди не просте випробування. Далеко не кожен може це витримати.

Аби створити належні умови для виховання дитини, у Кривому Розі є декілька інтернатів для дітей з особливими потребами, які допомагають дітям у фізичному та інтелектуальному розвитку. У кожному районі міста працюють психолого-медичні педагогічні консультації. Існують міські програми які спрямовані на соціальний захист окремих категорій мешканців Кривого Рогу .Відділи соціального захисту населення надають засоби реабілітації. Але багато чого залежить від наполегливості батьків. Що може підтвердити мати 9-річної Даші Наталя.

Існують міські програми які спрямовані на соціальний захист окремих категорій мешканців Кривого Рогу. Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створив посібник для сімей , які виховують дітей-інвалідів та для молоді з функціональними обмеженнями. Там можна знайти відповіді на всі хвилюючі запитання. У цьому році вийде оновлена версія посібника. За підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і благодійного фонду «Фавор» у 2010 році було організовано «Школу матері та особливої дитини.»

У школі створені всі умови для всебічного розвитку дітей-інвалідів згідно з їх індивідуальними особливостями. Допомагає дітям соціально адаптуватися, поспілкуватися з однолітками. Батьки можуть поділитися досвідом та отримати поради у вихованні. Крім того тут у дітей та батьків влаштують різні конкурси, свята та відпочинок на природі.

Дійсно вражає та захоплює материнська любов, стійкість та наполегливість у боротьбі з такою тяжкою недугою, як дитяча інвалідність.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank