Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФМУ – ЗАРПЛАТА В МЕТАЛУРГІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 08 квітня 2013, 19:17

metal

Впродовж останніх років меткомбінат ArcelorMittal Кривий Ріг залишається лідером серед вітчизняних підприємств чорної металургії за рівнем середньої заробітної плати.

Про це на конференції трудового колективу ArcelorMittal Кривий Ріг повідомив генеральний директор Федерації металургів України Сергій Притоманов. У той же час, керівник ФМУ відзначив проблему різкого скорочення чисельності персоналу підприємства. Але динаміка середньої чисельності у галузі – така ж, як на ArcelorMittal Кривий Ріг, підкреслив Сергій Притоманов.

Масштабна трансформація чисельності персоналу на меткомбінаті ArcelorMittal Кривий Ріг передбачає поступове скорочення працівників до 2017-го року. На сьогодні скорочення персоналу на криворізькому метпідприємстві у загальній чисельності звільнених на українських підприємствах чорної металургії працівників складає десяту частину, заявив генеральний директор Федерації металургів України Сергій Притоманов.

За програмою добровільного звільнення, започаткованою адміністрацією ArcelorMittal Кривий Ріг у 2007 році, компенсаційними пакетами скористалися більше 20 тисяч працівників підприємства.

Керівник Федерації металургів України оприлюднив аналітичний звіт за останні два роки. Експерти порівняли рівень середньомісячної зарплати на провідних металургійних підприємствах України – меткомбінатах ім. Дзержинського, Ілліча, на заводі Петровського, Азовсталі, Запоріжсталі та ArcelorMittal Кривий Ріг. Як свідчить статистика, впродовж 2011-й та 2012- років найвищим рівень середньої заробітної плати залишався на меткомбінаті ArcelorMittal Кривий Ріг – 4987 та 5400 гривень відповідно. Найменший середньомісячний розмір зарплати виплачували на меткомбінаті ім. Дзержинського 3401 гривня і 3863 гривні відповідно.

У 2011-му середній розмір заробітної плати у секторі чорної металургії становив 4307 гривень, у 2012-му – 4719 гривень. Нагадаємо, такі дані надано Федерацією металургів України.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank