ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДСНС. НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ЗА УЧАСТЮ ДІТЕЙ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 квітня 2013, 18:44

mns ukr

З початку року у Кривому Розі сталося 4 пожежі за участю дітей.

Серед зведень рятувальних служб окреме місце займають ситуації, в яких небезпеці піддаються діти. Так тільки з початку року у Кривому Розі зафіксовано 4 пожежі за участю неповнолітніх. Втім основна причина, зазначають рятувальники, у легковажній поведінці дорослих та невиконанні ними батьківських обов’язків. Продовження теми у наступному сюжеті

На щастя, у поточному році не сталося нещасних випадків, в яких би загинули діти. Втім щотижня рятувальникам доводиться виїздити за викликом аби рятувати життя малечі.

За такого безвідповідального ставлення до своїх батьківських обов’язків, діти залишені без нагляду часто стають причиною виникнення пожеж. Так, тільки з початку року у подібних нещасних випадках постраждало 2 дитини, ще двох вдалося врятувати. Втім у ролі рятувальників інколи доводиться , і такий випадок зафіксовано цьогоріч, виступати і самій малечі.

Та не лише полум’я та зачинені двері є загрозою. Як показує оперативна статистика викликів рятувальних служб, з настанням теплого сезону на перший план виступають й інші фактори.

Аналіз нещасних випадків показує, що дітям притаманна пасивно-захищаюча реакція і поводяться вони у небезпеці вони так, який приклад їм показують дорослі.

Рятувальні служби зазначають - безпека дітей перш за все залежить від батьків. Цей фактор є визначальним і про це не варто забувати, адже легковажність батьків занадто дорого обходиться їх дітям.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank