Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
«КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 квітня 2013, 18:49

vodaПротягом доби 17 квітня триватимуть масштабні ремонтні роботи на Карачунівському водопровідному комплексі, які, як запевняють працівники ДПП «Кривбаспромводопостачання» сприятимуть покращенню водопостачання та якості питної води на Криворіжжі.

На Карачунівському водопровідному комплексі проходять профілактичні та відновлювальні роботи. Всі заходи виконуються за кошти та силами державного підприємства «Кривбаспромводопостачання». Після цього, очікується суттєве покращення роботи систем водозабезпечення, що дозволить уникнути проблем з якістю питної води особливо у літній сезон. За ходом ремонтних робіт слідкували й наші кореспонденти.

Тимчасові незручності пов’язані з відсутністю води у деяких районах міста спричинені запланованими ремонтними роботами, які проводить державне промислове підприємство «Кривбаспромводопостачання». На Карачунівському водопровідному комплексі 8 бригад, згідно з графіком готують комплекс аби вода вчасно повернулася до осель криворіжців.

Всі роботи виконуються з використанням сучасних технологій і високоякісних матеріалів, аби щонайменше 20 років не проводити подібних ремонтів.

Все що буде зроблено протягом доби 17 квітня – це своєрідна підготовка до літнього сезону.

Зміни у якості води відчують не лише криворіжці у власних оселях, а й всі, хто завітає на позаміські бази відпочинку, адже покращитися має й стан річок, які впадають у водосховище.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити