Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ФЕДОРА РОСОМАХИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 квітня 2013, 19:21

vistavka

В Криворізькій міській виставковій залі триває експозиція картин криворізького художника-аматора Федора Росомахи.

В далекі 70-ті Федір Петрович здобував ази живопису навчаючись у видатного криворізького митця Віктора Васильовича Оприщенка. Його однокласником й товаришем по навчанню в художній школі був нині відомий на Криворіжжі живописець Микола Рябоконь.

Доля Петра Росомахи склалася так, що все своє життя чоловік присвятив роботі на виробництві, і лише вийшовши на заслужений відпочинок Федір Петрович почав писати картини. Далі розповідає Аделіна Швець.

Вийшовши на заслужений відпочинок після довгих років роботи на виробництві, Федір Росомаха в повній мірі насолоджується живописом. За понад 2 роки творчої праці це вже його друга персональна виставка в стінах Криворізької міської виставкової зали.

Експозиція картин поділяється на 2 частини. Центральна – це яскраві живописні роботи, що відображають авторське бачення знаків зодіакального циклу. Решта – витончені графічні роботи, здебільшого художник захоплюється міськими та промисловими пейзажами. Особливе місце в творчості Федора Росомахи займають незавершені новобудови Криворіжжя. Споглядаючи на їх графічні відображення мимоволі повертаєшся в минуле. Також в експозиції представлено майстерно виконані графічні портрети.

З відкриттям персональної виставки Федора Росомаху вітали рідні й друзі. Сподіваємось, згодом кількість шанувальників його таланту значно зросте, адже часу для творчого вдосконалення тепер у художника достатньо.

Експозиція картин Федора Росомахи діятиме впродовж місяця. Тож поціновувачі прекрасного мають достатньо часу, аби відкрити для себе нове ім’я у мистецтві та відчути творчий настрій художника.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank