Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛЬ «МОЛОДИЙ ЦИРК КРИВБАСУ» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 07 травня 2013, 17:17

cirkВизначено переможців міського відкритого фестивалю циркового мистецтва «Молодий цирк Кривбасу».

Криворізький міський фестиваль циркових колективів «Молодий цирк Кривбасу» в нашому місті проводиться з 1999 року. Він збирає учасників самодіяльних циркових колективів клубних закладів міста та області, які показують високу майстерність циркового мистецтва. Сьогодні фестиваль відкриває все нові і нові таланти. 

Для багатьох дітлахів і дорослих цирк – це не тільки одне з найдавніших видів мистецтв, а й можливість гарно відпочити та повеселитися. А коли під куполом цирку демонструють свої таланти юні артисти, – це вдвічі приємно. Сьогодні міський фестиваль циркових колективів «Молодий цирк Кривбасу» відкрив нові можливості для юних талантів.

З сорока виступів десяти дитячих естрадно – циркових студій міст Кривого Рогу, Ново московська та Нікополя до гала-концерту було відібрано сімнадцять кращих номерів. Глядачі мали змогу побачити цікаві виступи у різних циркових жанрах, фокуси, еквілібристів, пластичні етюди, гімнастичні та акробатичні номери з використанням обручів, полотен, роликів, різноманітних циркових реквізитів. Приймати участь у фестивалі та виступати на арені Криворізького державного цирку, як зізнаються конкурсанти, їм подобається, але разом з тим, вони звертають увагу на відповідальність. Щоб виступ юного артиста був бездоганним, треба чимало готуватися та вміти впевнено триматися перед глядачами. Показ різноманітних трюків, які продемонстрували юні артисти цирку, вимагає спеціальної фізичної підготовки. Кожний їх виступ мав цікавий сюжет, був оригінальним, яскравим і професійним.

Кількість фестивалів та конкурсів в нашому місті щороку  зростає.  Лише в минулому 2012 році в них  взяло участь більше 20 тисяч дітей і дорослих. Для багатьох юних талантів участь в фестивалях – це не тільки крок вперед, а й можливість наблизитися до омріяної мети - отримати професію. Лауреати  міського фестивалю циркових колективів «Молодий цирк Кривбасу», а ними стали Анастасія Пархоменко і Олена Харченко – повітряні гімнастки зразкового колективу «Прометей» міста Кривого Рогу отримали сертифікати на навчання до Київської академії естрадно- циркового мистецтва. Після її закінчення мають можливість не тільки стати професіоналами, а й виступати на світових циркових аренах. Переможці фестивалю в різних номінаціях і жанрах були нагороджені дипломами, грамотами і цінними подарунками. Гран-прі фестивалю отримала Юлія Косова циркової дитячої студії «Але-ап» міста Никополя.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank