Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КІНОПРОЕКТ «АФГАНІСТАН – ДО ЗАПИТАННЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 16 травня 2013, 18:20

kinoproekt afgan

До 25 річниці початку виведення військ з Афганістану криворізькі шураві отримали справжній подарунок – новий документальний кінопроект «Афганістан – до запитання»

Щороку 15 травня відзначається річниця початку виведення радянських військ з Афганістану. Традиційні зустрічі, які зазвичай проходять за такої нагоди, цьогоріч були доповнені ще одним приємним сюрпризом. До 25 річниці початку виведення військ з Афганістану криворізькі шураві отримали справжній подарунок – новий документальний кінопроект «Афганістан – до запитання»

Біля пам’ятника загиблим воїнам – інтернаціоналістам, що у парку Ювілейному, знову зібрались мужні і суворі чоловіки. Згадати бойових друзів, вклонитися загиблим і знову, бодай у спогадах, повернутися до подій в Афганістані прийшли ті, хто про це знає з власного досвіду - воїни -афганці

Після покладання квітів кожен з воїнів – інтернаціоналістів поспішав вклонитися іконі Святої Трійці, яка взяла участь у проекті «Афганістан до запитання». Проїхавши бойовими шляхами афгану, ця святиня разом з творчою групою документального кінопроекту знову повернулася до храму «Взискання загиблим»

Організаторами і фінансистами проекту виступили самі ж воїни – інтернаціоналісти. До групи на чолі з Олегом Гонцовим приєднався й криворіжець Віктор Хоменко – який власне виступив   у ролі оператора,режисера та автора і працював над документальним циклом, розпочатим ще у 2012 році, продовжним у році поточному

Після 50 годин відзнятого матеріалу народився перший фільм- «Право на повернення»

Після першої подорожі були нові шляхи, нове повернення до суворої країни, яка ще й досі неоднозначно зустрічає радянських шураві.

І ось саме 15 травня - пам’ятну для воїнів - афганців дату до храму ,пройшовши стежками Афгану ,повернулася ікона Святої Трійці і нові кадри, нові сторінки, новий погляд і згадки якими щедро з присутніми ділився автор кінопроекту Віктор Хоменко. Наскільки священна і дорога пам'ять про ту війну свідчить й те, що всі фінансові витрати воїни - інтернаціоналісти знову взяли на себе. У планах учасників проекту знову повернення до серця Центральної Азії, як називають Афганістан, адже ще не всі сторінки історії 10 річної війни відкриті, не всі імена згадані. А власне вже готовий перший фільм проекту можна переглянути в інтернеті, чи завітавши до храму Взискання загиблим, що у парку Ювілейному.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank