ВИСТАВКА «ЯМНА КУЛЬТУРА КРИВОРІЖЖЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 травня 2013, 18:11

vistavka

Криворізький історико-краєзнавчий музей презентував унікальні археологічні артефакти.

18 травня – відзначається Міжнародний день музеїв. До цього дня у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття унікальних археологічних знахідок не тільки нашого регіону а й з Євразії. Також на урочистому прийомі відбулося відкриття нового науково видання «Ямна культура середньої течії Інгульця. Криворізький історико-краєзнавчий музей вже багато років проводить екскурсії, відкриває різноманітні виставки та знайомить з видатними людьми. Це дійсно освітній та історико-культурний центр нашого міста.

На урочистому прийому найкращих робітників музею нагороджували грамотами за особливий вклад у культуру міста. А на виставці були представлені справжні скарби курганів.

Глядачу були представлені предмети культового призначення, які дають можливість відтворити та проникнути у духовний світ стародавніх людей.

За словами Олександра Мельника у стародавні часи люди дуже багато часу приділяли духовним аспектам, а саме: обрядам поховання, будуванні святилищ та ритуалам, мета яких була забезпечити незмінний стан природи.

Найголовнішою подією заходу була презентація наукового видання «Ямна культура середньої течії Інгульця». Автори Олександр Мельник, заслужений працівник культури України та Ірина Стеблина старший науковий співробітник музею. Книжка допоможе дізнатися багато цікавого про радіологічні знахідки та глибше пізнати історію нашого регіону.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank