ВІЙСЬКОВО ПАТРІОТИЧНА ГРА «ЗІРНИЦЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 травня 2013, 18:20

zarnica

У Кривому Розі пройшов другий обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця».

Захід має на меті відібрати найкращих представників середньо- освітніх закладів Дніпропетровщини, аби представляти наш регіон на Всеукраїнському фіналі змагань. Місцем дислокації шкільних загонів, які взяли участь у «Зірниці», було обрано Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Військово-патріотична спортивна гра «Зірниця» має чималу історію та щонайменш мільйонну аудиторію поціновувачів. В усі роки ними були юнаки та дівчата шкільного віку, яким ця гра надавала можливість виконувати за усіма правилами військового уставу накази командира, розвивати винахідливість, швидке орієнтування і дух колективізму. Не відійшли від цих правил і школярі Дніпропетровщини. 23 команди з усіх куточків області зібралися на плацу криворізького військового ліцею, аби в ігровій формі відтворити події військового часу мирним з’ясуванням стосунків.

Після традиційної лінійки, гру розпочав огляд стройової пісні. Кожен із загонів урочистим маршем пройшов повз представників компетентного журі у складі справжніх військовослужбовців – нині представників педколективу ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Перші два конкурси, включаючи стройову підготовку одразу й виявили потенційних фаворитів, яких вже чекали сектори наступних випробувань.

Справжній командний дух і апетит до перемоги продемонстрували й криворіжці, зокрема загін 130-ї школи, яка виборола право представляти місто в обласному етапі «Зірниці» завдяки перемозі на міському рівні.

Команда-переможець другого обласного етапу всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця» представлятиме наш регіон на національному рівні. Цілком імовірно, що всеукраїнський фінал заходу прийматиме дитячий табір відпочинку «Артек».

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank