КВІТКОВИЙ ГОДИННИК (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 травня 2013, 18:24

kvitk godУ Кривому Розі завершено роботи із зміни зовнішнього оформлення квіткового годинника. 

 

Три роки тому у рамках реалізації програми «Місто без околиць», ініційованої нині Віце-прем’єр-міністром України Олександром Вілкулом, у Кривому Розі відбулося відкриття найбільшого у світі квіткового годинника. На унікальному об’єкті з діаметром циферблату, який дорівнює 22-м метрам, висаджена цікава квіткова композиція, яка кожного року оновлюється, а відтак змінює зовнішній вигляд. Цими днями завершено роботи із зміни оформлення квіткового годинника. Три роки тому відкриття квіткового годинника отримало схвальні відгуки не лише криворіжців та гостей міста, а й кваліфікованих фахівців. На сьогоднішній день унікальний за технічними особливостями і найбільший у світі об’єкт занесено до Книги рекордів України. Певну прикрасу ж споруді додає яскрава квіткова композиція. З кожним роком зростає і кількість квітів, які створюють барвисте полотно, роблять квітковий малюнок красивішим та щільнішим.

Роботи із зовнішнього оформлення квіткового годинника включили у себе й заміну освітлення. Зокрема, встановлено світлодіодні екрани та квіти, які нададуть годиннику естетичного вигляду у вечірній та нічний час. Загалом, цьогорічна композиція складатиметься з чотирьох видів квітів. Весь посадковий матеріал придбано на Полтавщині.

Благоустрій квіткового годинника, на який з міського бюджету виділено 180 тисяч гривень, - одна із складових програми озеленення міста. Цього року на її реалізацію було передбачено 13 мільйонів гривень. Роботи з озеленення розпочалися у березні.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank