ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖІТТЄДІЯЛЬНОСТІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 травня 2013, 18:29

bjdЩороку напередодні канікул в Україні проводиться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Основна мета якого - формування у дітей умінь, навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя, виховання та розвитку у них таких моральних якостей, як відвага, витримка, кмітливість, взаємовиручка. Протягом тижня у рамках цього заходу працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кривому Розі відвідували освітні заклади міста з доволі цікавою та корисною програмою. Рятувальники стверджують, що неправильним є позбавляти дитину самостійності, ізолюючи її від потенційної небезпеки, потрібно розповісти, пояснити просто і зрозуміло, як не допустити лиха, як потрібно себе поводити у різних ситуаціях, за яким номером екстреної допомоги телефонувати. Саме з такою метою у багатьох освітніх закладах міста проходили інформаційні зустрічі рятувальних служб з малечою. Так у дошкільний дитячий заклад № 70 , навіть, приїхала справжня аварійно- рятувальна техніка, що викликало неабияке захоплення у малечі.

Найлегше будь - який інформаційний матеріал сприймається у ігровій формі, тож рятувальники залучили малечу до участі у міні-виставі на тему Основи безпеки життєдіяльності. Підготувалися маленькі вихованці дитсадочку №70 на відмінно. Головне ж, що правила безпеки, як показали конкурсні завдання. вивчили і навчилися їх використовувати у повсякденному житті.

Малечі показували повчальні фільми-ролики на тематику безпеки життєдіяльності та роздавали листівки з відповідними правилами. Всі ці заходи сприяють підвищенню рівня обізнаності та почуття відповідальності підростаючого покоління .

Рятувальники зазначають, що подібні навчання дають дитині не лише знання про те, як вести себе у конкретній ситуації найближчим часом, а й прищеплюють її своєрідною «вакциною безпеки» на все життя.

Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності проводяться в Україні двічі на рік – напередодні осінніх та літніх канікул.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank