РОДИННЕ КОЛО (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 травня 2013, 18:33

rod kolo

Цими вихідними палац дитячої та юнацької творчості «Дружба» приймав учасників 12го міського фестивалю сімейної творчості «Родинне коло».

Найбільш творчі та активні родини з усіх районів нашого міста, а також гості з міста-побратима Нижнього Тагілу демонстрували свої таланти у гала-концерті «Родинне коло» - це традиційний криворізький фестиваль, участь у якому приймають найактивніші та найбільш творчі родини нашого міста. Цього разу близько 120 сімей взяли участь у відбіркових конкурсах, що проходили у всіх районах Кривого Рогу. За їх результатами на фінальний гала-концерт потрапили 28 родин. Частина з них - це переможці у конкурсі художніх виробів, які можна було побачити на виставці – тут і вишивка, і незвичні поробки з пластику і багато інших цікавинок. Свої творчі здібності демонстрували родини і на сцені – акробатичні номери, танці, спів та гра на музичних інструментах – учасникам фестивалю «Родинне коло» було чим дивувати публіку.

На фестиваль майже від самого початку його створення традиційно приїжджають гості - родини з міста-побратима Нижнього Тагілу. Подібне свято сімейних талантів проходить і у них. Цього разу до Кривого Рогу завітала родина Колдіних.

Організатори свята зазначають, що кількість учасників фестивалю «Родинне коло» з кожним роком збільшується. Особливо приємним також є той факт, що участь у конкурсі беруть і представники багатодітних сімей Кривого Рогу.

І відпочинок, і радість, і цікаве дозвілля – фестиваль «Родинне коло» вміщує у себе багато приємних моментів, і , можливо, саме тому не втрачає своєї популярності серед криворіжців ось вже 12 років поспіль. А з огляду на зростаючу кількість учасників захід має усі шанси відсвяткувати ювілейні дати у майбутньому.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank