ВІДКРИТТЯ АВІАРЕЙСУ НА КИЇВ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 травня 2013, 18:37

avia reysВідбулося відкриття авіарейсу Кривий Ріг – Київ – Кривий Ріг.

 

Міжнародний аеропорт «Кривий Ріг» продовжує розвиватись. У розкладі литовища з’являються нові напрямки. Так крім вже звичного рейсу на Москву, криворіжці відтепер можуть вилетіти і до столиці України – Києва. Початок тижня в роботі міжнародного аеропорту відкриттям авіарейсу Кривий Ріг – Київ – Кривий Ріг, який відтепер регулярно буде здійснюватись тричі на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю. Першими пасажирами нового напрямку стали народні депутати України від Кривого Рогу, міський голова – Юрій Вілкул та представники місцевих ЗМІ.

Виліт з Кривого Рогу буде здійснюватись 07.30, прибуття до Києва (аеропорт «Жуляни») о 08.20. В цей же день пасажири зможуть і повернутися до рідного міста, вилитівши з аеропорту «Жуляни» о 20.10. Обслуговуватиме повітряні рейси авіакампанія «Запоріжсіч». До послуг пасажирів комфортабельний літак Як- 40 на 26 пасжирських місць.

Серед плюсів нового авіарейсу – швидкість - у польоті лише 50 хвилин та зручний час вильоту. Вартість авіаквитка в одному напрямку 746 грн, в двосторонньому напрямку 1360 грн. Продаж авіаквитків здійснюється в усіх авіакасах міста, а також в касі аеропорту. 

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank