ОПЕРА «ЄВГЕНІЙ ОНЕГІН» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 травня 2013, 18:41

opera oneginВперше у Кривому Розі поставили оперу у концертному виконанні.

Заспівали її учні Криворізького обласного музичного училища відділу академічного вокалу, класу Халіди Сиротюк. Всім відомі герої з твору Пушкіна «Євгеній Онєгін» та музика Петра Чайковського надзвичайно вразила глядачів 

У нашому регіоні активно виконується завдання Президента України щодо забезпечення доступу всіх верств населення до культурних цінностей та благ й розвитку мистецтва загалом. Підтвердженням цього є Криворізьке обласне музичне училище. Там всі бажаючи безкоштовно мають можливість насолоджуватися музичним мистецтвом. Цього разу це стала опера «Євгеній Онєгін». Викладач вокалу з багато річним досвідом Халіда Сиротюк вперше у нашому місті насмілилися поставити оперу у концертному виконанні.

На сцені майже не було декорацій, освітлення або спецефектів, але виконавцям це було зовсім не потрібно. Артисти показали глядачам не тільки майстерні вокальні данні, а й своє вміння вжитися в образ.

Серед молодих співаків є лауреати міжнародних конкурсів, учениця дніпропетровської консерваторії, майбутня вчителька вокалу та один з найкращих тенорів у Кривому Розі.

Пушкіна та Чайковського давно нема серед живих, але їх твори вічні, особливо у виконанні талановитих артистів.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank