Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 24 травня 2013, 18:27

ostannij dzvonyk2

Останній дзвоник – свято особливе і для школярів, і для вчителів та батьків. Відвідують свої підшефні навчальні заклади у цей день і представники місцевої влади, меценати та спонсори. Зустрічали гостей загальноосвітня школа №125, що на мікрорайоні 5-й Зарічний.

Свято останнього дзвоника є традиційним, але кожного року воно особливе для тих, хто закінчує школу. Так, випускники криворізької загальноосвітньої школи №125, як і багато інших одинадцятикласників нашого міста, у цей день не приховують свого хвилювання.

На свято останнього дзвоника до загальноосвітньої школи №125 завітала і депутат Криворізької міськради Ніна Бобровник. Вона вже не перший рік опікується цим навчальним закладом.

Також цього дня школа №125 отримала подарунок від депутата Криворізької міськради, віце-прзидента федерації футболу України Андрія Павелко. Набір професійних м’ячів вручала дітям помічник депутата Віра Вернигор.

За традицією у день останнього дзвоника адміністрація навчального закладу відзначає кращих учнів за досягнення у навчанні, суспільному та спортивному житті школи. Звичайно, не обходиться і без теплих слів привітань та настанов на адресу одинадцятикласників перед вступом у доросле життя від вчителів та батьків.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank