Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 червня 2013, 18:42

vipusknoy vechir

Майже двісті вісімдесят тисяч школярів України відзначили першого червня свій випускний бал, серед них трохи більше чотирьох тисяч це випускники Кривого Рогу.

В усіх районах нашого міста пройшли урочисті заходи, присвячені прощанню зі школою та початком нового дорослого життя у тих, хто завершив свій останній клас. Ще учора ця молодь сиділа за партами, виконувала домашні завдання з математики чи фізики, а сьогодні вони вже вдивляються у своє майбутнє дорослими очима. Випускники дві тисячі тринадцятого першого червня в останнє проводили разом зі своїм класом цей вечір.


Вже традиційно випускники Центрально-Міського району під час урочистостей проходять головною вулицею району під поглядами своїх батьків, друзів та вчителів, вшанували пам'ять загиблих воїнів, поклали квіти до пам’ятника Олександру Полю та Тарасу Григоровичу Шевченко..
Вячеслав Задорожній, народний депутат України, який взяв участь у цій святковій церемонії, побажав усім випускникам та школярам міста здійснення усіх мрій на благо України.


Загалом по місту в цей день випускний бал відбувся для трохи більше чотирьох тисяч випускників, серед яких майже двісті шістдесят отримало золоті та срібні медалі. Серед них чимало школярів Центрально-Міських освітніх закладів, які отримали свої нагороди під час проведення церемонії вручення золотих і срібних відзнак кращим учням «Гордість району». Випускники нашого міста вже третього червня взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень. Багато хто з них продовжить навчання у вишах Кривого Рогу.


В цей день лунало чимало теплих слів та побажань на адресу як випускників, так и вчителів та батьків, які увесь цей час разом з дітьми отримували початкову освіту та готували молодь до дорослого життя.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити