Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР «СОНЯЧНИЙ» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 червня 2013, 19:15

tabir sonachniy

Найпершим в Дніпропетровській області та Україні загалом розпочинає свою роботу дитячий оздоровчий табір «Сонячний».

Знаходиться він у селищі Гурівка, що у Кіровоградській області. Там відпочивають юні криворіжці з малозабезпечених та багатодітних сімей. Перший день роботи табору цього року пройшов по особливому святково. На першу зміну у табір «Сонячний» цього року завітало відпочивати 250 дітей. Загалом за 4 зміни планується оздоровити приблизно 1000 дітей. У таборі створені всі умови аби діти змогли повноцінно відпочити та оздоровитися.


Дітлахи знаходяться під пильним наглядом досвідчених педагогів та вожатих-студентів з криворізького педагогічного інституту криворізького національного університету. Вони швидко знаходять спільну мову з малечею, влаштовують чимало заходів аби старші діти товаришували з молодшими, організовують різноманітні спортивні та творчі конкурси тощо.


Криворізькою міською радою на потреби табору було виділено близька 3 мільйонів гривень. На ці кошти було реконструйовано їдальню, санвузол, побудували нові бесідки, дитячий майданчик. А Криворізький міський голова Юрій Вілкул подарував дітям велику надувну гірку. Аби офіційно відкрити роботу табору, всі дітлахи та вихователі, а також поважні гості зібралися на святкову лінійку, де традиційно відбуваються святкові танці, співи й загалом панує весела атмосфера.


Окрім оздоровлення, відпочинку та різноманітного дозвілля, мешканці табору мають можливість поспілкуватися з однолітками, знайти нових друзів та навіть перше кохання. Кожен день перебування у таборі, дійсно стає сонячним.